Memoriál Jeffa Caldy

MEMORIÁL JIŘÍHO JEFFA CALDY

Velká Lečice, 12. 8. 2017

pozvanka_memorial_jjc_2017.jpg

Vážené hasičky, hasiči, přátelé a kamarádi,

jménem všech členů SDH Velká Lečice si Vás dovoluji pozvat na Memoriál Jiřího Jeffa Caldy, který pořádá náš sbor k uctění památky našeho tragicky zesnulého kamaráda, hasiče a především skvělého člověka Jeffa Caldy.

Druhý ročník Memoriálu se uskuteční v sobotu 12. 8. na hřišti ve Velké Lečici.

V den konání memoriálu to bude bez jednoho dne právě 2 roky od tragické události, která Jeffovi vzala život a nás připravila o výtečného kamaráda.

Program memoriálu:

12:30 hod. - sejdeme se na prostranství před kulturním domem - restaurace Kocába, odkud společně vyjedeme konvojem hasičských vozidel k pomníčku, který jsme vybudovali na místě Jeffovy tragické smrti pro upomínku této smutné události. Zde společně položíme věnce a kytice a dále budeme pokračovat na hřiště, kde se bude odehrávat hlavní program,

13:00 hod. - prezence družstev,

13:30 hod. - nástup družstev, zahájení memoriálu - soutěže mužských a ženských družstev,

17:00 hod. - vyhodnocení soutěže a volná zábava.

Po celou dobu akce hraje hudba, bude vystavována historická hasičská technika, je připraveno bohaté občerstvení.

Prosíme soutěžní družstva o potvrzení účasti.

Přihlášky na soutěž odpovídají standardu pro pořádání soutěží požárního sportu, budou k dispozici na místě.

Potvrzení účasti nebo případné dotazy zasílejte na beranjos@volny.cz,

případně volejte na tel. 606 563 524 - Josef Beran, starosta SDH Velká Lečice.