Hasicí sprej SH 750

2. 6. 2014

Hasicí sprej SH 750

letak_sh750-2--1-.jpg

Dne 15.5.2013 uzavřelo Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska smlouvu o spolupráci se společností ADVISORS and BROKERS SERVICE a.s. týkající se projektu  SDH-PROFIT

Smyslem tohoto nového projektu je prostřednictvím činnosti jednotlivých sborů dobrovolných hasičů odbornou prezentací a prodejem nejmodernějších hasicích sprejů SH 750 (na bázi technologie PYROCOOL) zlepšit ochranu před ohněm v domácnostech, na pracovištích, v autech, na chatách, v dílnách, při grilování a v dalších situacích.

Jednoduché použití, velmi příznivá cena spolu s vynikající hasicí schopností 21B, 3A a 5F je zárukou toho , že se do rukou široké veřejnosti dostává prostředek, který zvládá požáry kapalin (benzin, nafta), pevných látek (dřevo, plasty, uhlí),  kuchyňské požáry (tuků a olejů) a navíc bezpečně zvládne hořící předměty pod napětím až 1000 voltů. Motoristická veřejnost jistě ocení zaručenou životnost do pěti let a jedinečné parametry této nové pěny, která nezamrzá do -20°C.

Prodejem hasicích sprejů SH 750 chceme zvýšit ochranu majetku, bezpečí zdraví a života  spoluobčanů a také přispět k získání finančních prostředků pro  sbory dobrovolných hasičů, které jsou nezbytné pro  jejich profesní činnost.

Bezpečnostní list naleznete zde

Hasicí sprej Pyrocool je možné objednat i u našeho SDH za cenu 290Kč.

Kontaktní osoby: Ing. Josef Beran (beranjos@volny.cz), Eva Nosková (Noskova.E@seznam.cz)